Соборна архієрейська служба перед початком хресного ходу з іконою Божої Матері "Призри на смирення" (Білогородка, Білогородське)

13 липня 2016 року, в день свята Собору 12-ти Апостолів, архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, співслужив за літургією, яку з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія було звершено в Свято-Михайлівському храмі с. Білогородка Київської області перед початком щорічної традиційної хресної ходи з іконою Божої Матері "Призри на смирення".

Хода пройде селами Києво-Святошинського та Фастівського районів і завершиться в Ризоположенчеській обителі с. Томашівка в день престольного свята.

Божественну літургію очолили вікарії Київської Митрополії архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Макарівський Іларій і єпископ Фастівський Даміан. Владикам співслужили благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятель храму протоієрей В'ячеслав Лазорик, священнослужителі Макарівського вікаріатства, Свято-Введенської обителі м. Києва та гості парафії в священному сані.

За богослужінням молилися численні прочани, які прибули з різних куточків України аби взяти участь у хресній ході.

Паломники мали змогу приступити до святих Таїнств Покаяння та Причастя, а також отримали в дорогу благословення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.