Архієрейська служба в Бобриці (Білогородське благочиння)

02 липня 2016 року, в суботу 2-ї седмиці після П'ятдесятниці, в день пам'яті святителя Іоанна Шанхайського та Сан-Франциського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі села Бобриця.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель і благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, прес-секретар Макарівського вікаріатства, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, духовенство Макарівського вікаріатства.

За богослужінням молилися сільський голова с. Бобриця Олександр Король, представники органів місцевого самоврядування.

Після Євангельського читання архієпископ Іларій виголосив проповідь, у якій підкреслив значущість найважливішої християнської чесноти - любові.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії відбувся чин славлення перед іконою святителя Іоанна. Владика Іларій привітав усіх з Петровим постом і зі святковим днем, передав благословення та поздоровлення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, а також поздоровив протоієрея Ростислава з 40-річчям з дня народження, яке він відзначає цього дня. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Іларій за старанні труди на благо Святої Церкви та у зв'язку з ювілеєм вручив отцю настоятелю орден преподобного Нестора Літописця.

Протоієрей Ростислав щиро подякував архієрею за звершену літургію та попросив передати слова синівської любові та вдячності Блаженнішому Митрополиту Онуфрію.

Також цього дня ювіляра було нагороджено грамотою Києво-Святошинської районної державної адміністрації за вагомий внесок у розбудову територіальної громади. Теплі привітання пролунали з вуст благодійників храму та парафіян.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.