Благодійна акція "Помічники святого Миколая" (Бобриця, Білогородське)

18 грудня 2016 року, в неділю 26-ту після П'ятдесятниці, напередодні свята святителя Миколая Чудотворця, у Білогородському благочинні відбулася благодійна акція "Помічники святого Миколая", на яку були запрошені діти-сироти, діти з малозабезпечених родин та діти учасників АТО.

Ця акція з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія відбувається у благочинні вже третій рік поспіль.

Цьогоріч понад 200 дітлахів зібралися в будинку культури с. Бобриця, де мали можливість подивитись чудову театралізовану виставу, підготовлену вихованцями недільної школи та театрального гуртка, що діють при місцевому Свято-Покровському храмі.

Діти, що взяли участь у виступі, отримали можливість через святкове дійство вчитися творити добро і дарувати рідість всім, хто цього потребує.

Учасників свята привітав благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, сільський голова с. Бобриця Олександр Король, місцеві та районні депутати. Усі присутні на заході діти - як актори, так і глядачі - отримали гостинці до дня святого Миколая Чудотворця.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.