Архієрейська служба в день престольного свята (Лука, Білогородське)

22 травня 2016 року, в Неділю 4-тю після Пасхи про розслабленого, у день спомину перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мiр Лікійських у Барi, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в нижньому парафіяльному храмі Свято-Миколаївської парафії с. Лука Білогородського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Ломага та клірики вікаріатства.

Під час служби Божої священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії у верхньому храмі, який знаходиться в стані будівництва, відбувся чин славлення перед іконою святителя Миколая Чудотворця з піднесенням молитви до святого. Архієрей окропив приміщення храму святою водою.

Владика Іларій привітав усіх присутніх з престольним святом і передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія Його Високопреосвященство вручив орден Святого рівноапостольного князя Володимира ІІІ ступеня фундатору будівництва храму в Луці Миколі Березіну, який цього дня відзначав день тезоіменитства. Слід зазначити, що Микола Березін допомагав у відкритті багатьох парафій і будівництві храмів у Києво-Святошинському районі.

Настоятель храму, від імені усієї парафіяльної громади, щиросердно подякував архієрею за звершену літургію та преподане благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.