Архієрейська служба в с. Шпитьки (Білогородське благочиння)

21 червня 2017 року, в день пам'яті великомученика Феодора Стратілата*, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив літургію в Свято-Покровському храмі с. Шпитьки Білогородського благочиння.

Архієрею співслужили благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, настоятель парафії протоієрей Андрій Кобильчук і представники духовенства Київської єпархії.

Під час богослужіння присутні вознесли молитву за нашу рідну землю - Україну, прохаючи для неї миру та благословення від Всемилостивого Господа. 

По завершенні літургії священнослужителі звершили чин славлення перед іконою святого Феодора з молитвою до нього.

Владика Іларій звернувся до всіх зі словом архіпастирської настанови та передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Також Його Високопреосвященство поздоровив настоятеля парафії з 50-річним ювілеєм від дня народження, якого отець Андрій відзначав цього дня.

Тепло привітавши ювіляра зі святом, владика вручив йому високу нагороду - орден Святителя Петра Могили, якого його було удостоєно з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Отець Ростислав від імені усіх кліриків благочиння також привітав отця настоятеля та відзначив його значну працю на ниві Христовій на ввіреній йому парафії. До поздоровлень та добрих побажань приєдналися й інші священнослужителі та віряни.

Отець Андрій щиро подякував Керуючому вікаріатством за передане благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, теплі вітання та вручену нагороду, а отцю Ростиславу та всім присутнім - за піднесені молитви та поздоровлення.

*Стратілат - грецький термін, що означав воєначальника.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.