Архієрейська служба в Стоянці (Білогородське благочиння)

17 липня 2017 року, в день пам'яті мучеників Феодота та Феодотії, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Його Блаженства Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського та всієї України, звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Стоянка Білогородського благочиння Київської єпархії.

Архієрею співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського настоятель парафії протоієрей Богдан Морозов та клірики Макарівського вікаріатства.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир у нашій державі.

Владика Іларій звернувся до всіх присутніх зі словом настанови, в якому зазначив важливість для кожної людини залишатися вірним своєму покликанню та обов'язку, слідувати за Христом попри все, навіть шляхом скорбот і смерті, як це робили святі мученики, пам'ять яких ми звершуємо.

Також архієрей тепло привітав настоятеля, отця Богдана, з днем тезоіменитства* та передав усім присутнім благословення Його Блаженства Митрополита Онуфрія.

*Феодот - походить від грецького імені Теодотос («Теос» - Бог, «дотос» - даний, тобто "Богом даний").

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.