Відбулися збори духовенства Боярського благочиння (Боярка)

23 березня 2016 року, в середу другого тижня Великого посту, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив літургію Передосвячених Дарів у Свято-Михайлівському храмі м. Боярка.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму і духівник благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін, духовенство благочиння. Перед початком служби Божої усі священнослужителі підійшли до таїнства сповіді.

У своїй проповіді владика Іларій наголосив на необхідності здійматися над земними турботами і частіше звертати свої духовні очі до Бога та у своє серце.

Зі словами подяки від імені духовенства та парафіян Свято-Михайлівського храму до архієрея звернувся настоятель храму протоієрей Віктор, подякувавши Його Високопреосвященству за візит і спільну молитву.

Після Божественної Літургії Керуючий вікаріатством очолив збори Боярського благочиння, на яких було обговорено питання церковно-парафіяльного і соціального життя благочиння. Наприкінці зустрічі владика Іларій висловив слова подяки духовенству за сумлінні труди на славу Святої Церкви та закликав на всіх Боже благословення.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.