Напередодні Великодня в Боярському благочинні вітали з прийдешнім святом тих, хто по-особливому потребує нашого тепла

14 квітня 2017 року, в Велику та Страсну П'ятницю, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, в Свято-Михайлівському храмі м. Боярка було звершено чин Винесення Плащаниці.

Пізніше цього дня клірик храму ієромонах Флавіан (Гоженко) разом з представниками парафії відвідав дитячий будинок, психоневрологічне відділення в Глевасі, вимушених переселенців зі сходу України, людей, що постраждали під час аварії на ЧАЕС, самотніх, тих, хто потребує підтримки. Було передано допомогу, зібрану на парафії спеціально для цієї поїздки, також відвідувачі поспілкувалися з мешканцями соціальних центрів та іншими людьми, до яких завітали цього дня і які так потребують нашого тепла та уваги.

Про цей день - словами отця Флавіана:

"Христос во гробе полагается...

Царит Всепобеждающая тишина. Он во гробе бездыханен. Но за гробом, там, где продолжается жизнь, не видимая человеческим глазом, Он действует. Он сокрушает ад. «Возьмите врата, князи адские, и внидет Царь славы». Кто этот Царь славы? Господь, крепкий и сильный в брани, Тот есть Царь славы! И пока мы стоим в умилении у гроба, Христос – топчет точило ярости и оковы ада.

После выноса плащаницы в Свято-Михайловском храме выполнили послушание, доверенное нам: посетили детский дом, психоневрологическое отделение в Глевахе, переселенцев, людей пострадавших от ЧАЭС, одиноких и нуждающихся в поддержке!

Благодарю фонд "Братьев Павличенко", наших милосердных прихожан и каждого, кто откликнулся. Вместе мы сделали это мир счастливее в эти святые дни. Трудно передать эмоции: так много людей нуждающихся в поддержке и в добром слове. Особенно тяжелая обстановка в психоневрологическом диспансере. По этическим причинам оттуда фото нету. Слезы радости на глазах у больных и брошенных стариков способно координатьно изменить жизнь каждого, эти слезы изобильно омывают грехи тех, кто простирает свою руку на помощь. Рука дающего никогда не оскудеет!"

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.