Архієрейська служба в с. Юрівка (Боярське благочиння)

03 серпня 2017 року, в четвер 9-го тижня після П'ятдесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі святого великомученика Димитрія Солунського с. Юрівка.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Ірпінського благочиння протоієрей Олександр Федоричко, представники духовенства Київської єпархії, гості парафії в священному сані, в тому числі - клірик парафії святих рівноапостольних Костянтина та Єлени м. Кельн (Німеччина) священик Віктор Яким.

Після сугубої єктенії архієрей разом з усіма присутніми возніс молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії відбувся чин славлення перед храмовою іконою зі співом величання святому великомученику Димитрію.

Цього дня настоятель парафії, благочинний протоієрей Володимир Паращак відзначає свій 40-літній ювілей. Архієпископ Макарівський Іларій від імені всього священноначалія Української Православної Церкви тепло привітав ювіляра та побажав йому допомоги від Всесильного Господа в його подальшому пастирському служінні та в виконанні всіх послухів, покладених нашою матір'ю - Святою Церквою.

До слів привітання приєдналися присутні представники духовенства та миряни.

Протоієрей Володимир щиро подякував владиці Іларію та всім за привітання, зазначивши, що архієрейська літургія та святі молитви, що возносяться в цей день, є для нього найкращим подарунком.

Керуючий вікаріатством вручив ювіляру ікону преподобного Серафіма Саровського.

З рук Високопреосвященнішого владики всі присутні в храмі віряни отримали іконочки в благословення.