Архієрейська служба на свято Обрізання Господнього (Тарасівка, Боярське)

14 січня 2017 року, в день свята Обрізання Господнього, пам'яті святителя Василія Великого та Старий Новий Рік, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі с. Тарасівка Боярського благочиння.

Архієрею співслужили благочинний протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму протоієрей Василій Флоря та духовенство вікаріатства.

Після читання Святого Євангелія Високопреосвященніший владика виголосив проповідь, у якій зупинився на головних подіях свят, що відзначаються, а після сугубої єктенії священнослужителі вознесли теплу молитву за мир в Україні.

По завершенні літургії архієпископ Іларій привітав усіх зі святами, передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, а також поздоровив отця настоятеля з тим, що з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, за старанні труди во славу Святої Церкви та з нагоди 70-річчя з дня народження його нагороджено правом служіння з відкритими Царськими вратами до молитви "Отче наш".