Благочинний Бишівського благочиння взяв участь у святкових заходах з нагоди випуску в спеціалізованій школі-інтернаті (Мостище)

31 травня 2018 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) узяв участь у святах Останнього дзвоника та Випускного вечора в школі-інтернаті с. Мостище Макарівського району.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Мостищенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» виховує та готує до самостійного життя діток з особливими потребами.

Заходи розпочалися спільними молитвами, звершеними священнослужителем, педагогічним колективом, батьками учнів і вихованцями.

У слові, зверненому до всіх, отець Філарет закликав учнів, а особливо - випускників, завжди обирати життя в Бозі та з Богом, пам'ятаючи про те, що любов до Господа, до Святої Церкви, Батьківщини та ближніх має стверджуватися в реальних справах добра та милосердя.

Отець благочинний вручив директору закладу Наталії Василенко ікону святителя Миколая Чудотворця, а випускникам, які цього дня отримували свідоцтва про освіту, передав у благословення Печерські ікони Пресвятої Богородиці, а також пам'ятні подарунки.

Для всіх учнів школи-інтернату було підготовлено солодкі гостинці.

Після святкового концерту та випускного балу архімандрит Філарет продовжив спілкування із вчителями, батьками та учнями. Серед інших актуальних питань, які розглядалися священнослужителем, який працює в постійній комісії Макарівської районної ради з питань охорони здоров'я, екології, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту населення та благодійності, окремо було обговорено питання щодо того, яку допомогу, пов'язану з майбутнім працевлаштуванням випускників школи, може надати Бишівське благочиння.

Отець Філарет подякував батькам і колективу школи за гідне виховання юних громадян України в дусі Христових заповідей.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.