Архієрейська служба (Мотижин) - з ВІДЕО

 

6 травня, у другий день Пасхи та свято Великомученика Георгія Побідоносця, з благословення Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію у Свято-Георгіївському храмі с. Мотижин Макарівського району Київської області.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель парафії протоієрей Рафаїл Грабарчук, духовенство Макарівського вікаріатства.

У проповіді, виголошеній після Євангельського читання, єпископ Іларій наголосив, що Христос воскрес, щоб кожний міг наслідувати воскресіння та радіти  блаженною Пасхальною радістю, відкриваючи для неї очищене у покаянні серце. Владика особливо підкреслив, що любов має стати домінуючим фактором нашого життя, бо без любові до Бога і ближнього ми не можемо робити спільну справу для себе, ближніх, держави:  «Якщо ми будемо любити іншого, любов буде повертатися до нас, і ми відчуємо, що і нас люблять, поважають, про нас дбають. Тож будемо вчитися віддавати свою любов, бо Христос воскрес і дарував нам спасіння; і якщо наше серце не змінилося, ми грішимо, бо у Святому Письмі сказано, що горе тим людям, які роблять Воскресіння Христове намарним».  

По завершенні літургії Його Преосвященство передав поклін, Пасхальне привітання та благословення Блаженнішого Митрополита Володимира, звернувши увагу на те, що в серці Предстоятеля Української Православної Церкви є місце кожному віруючому. Благочинний та настоятель парафії подякували Преосвященнішому Іларію за звершену літургію і попросили передати подяку Його Блаженству за преподане благословення.

Фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.

Проповідь владики Іларія, єпископа Макарівського: