Колонщина, парафія Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова

Фото храму

 

Настоятель

Священик Віталій Власюк (переглянути детальну інформацію про настоятеля)

Престольне свято

9 жовтня (за новим стилем), преставлення святого Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова

Святині

 

Розклад служб

 

Адреса

Храм Святого Іоанна Богослова, вул. Шевченка, 1, с. Колонщина, Макарівський район, Київська обл., 08032

Загальна інформація про храм

Типовий храм, вміщує близько 50 осіб.

Стародавній храм Святого апостола Іоанна Богослова не одне століття був окрасою села. Настав 1936 р. і храм був зруйнований. Пройшло декілька десятків років і у жителів с. Колонщина назріла потреба побудувати новий храм.

Будівництво нового храму розпочалося у 2007 році. Стараннями жителів села і Божою милістю освячення нового храму в честь Святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова відбулося – 8 жовтня 2010 року. Від того часу в церкві звершуються регулярно богослужіння.

Божественна Літургія є серцем християнського життя. Наші душі зігріває молитва, що у піснеспівах озивається. Продовжується налагоджуватись церковне життя і згуртовуються прихожани. Біля церкви стараннями прихожан планується побудувати приміщення недільної школи і трапезної. Ми маємо Благодать – святу Церкву, яка приймає у свої обійми всіх прихожан: бідних і багатих, хворих і здорових, дорослих і малих. При храмі діє недільна школа, в якій навчаються близько 20 учнів.

Сьогодні, слава Богу, дорога до храму відкрита для всіх. І все залежить від нас самих, як ми відкриємо наші серця Господу, як ми впустимо Його благодать у наші душі. Тому жителі села Колонщина після відкриття нового храму відчули необхідність духовного життя і молитви.