Речник вікаріатства взяв участь у міжнародній конференції "Київські Паїсівські читання" (Київ)

27-28 листопада 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) узяв участь у міжнародній науковій конференції "Київські Паїсівські читання", присвяченій пам'яті відроджувача старецького життя, уродженця полтавської землі преподобного Паїсія Величковського.

Організаторами конференції виступають: Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра, Міжнародний інститут афонської спадщини, Кафедра славістики Ясського університету ім. Олександра Іоанна Кузи (Ясси, Румунія). У заході взяли участь науковці з 13 країн.

Архімандрит Філарет виступив із доповіддю "Преподобний Паїсій Величковський і відроджування ісіхастської традиції в православному чернецтві".

Після завершення виступу відбулося жваве обговорення представленої теми. Отець архімандрит відповів на запитання щодо практики ісихазму серед сучасних вірян.

Представники різних країн світу - учасники конференції відзначили актуальність і вагомість розглянутої тематики.

Докладніше про подію та більше фотографій Ви можете переглянути на офіційному сайті Київської єпархії.За кафедрою - архімандрит Амвросій (Макар), який приїхав з Італії та напередодні співслужив за літургією в с. Лишня