Владика співслужив за літургією в Феофанії (Київ)

09 січня 2022

09 січня 2022 року, в неділю 29-ту після П'ятдесятниці, після Різдва Христового,  єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією, яку в Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі м. Києва очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Владика співслужив за літургією в Лаврі (Київ)

02 січня 2022

02 січня 2022 року, в неділю перед Різдвом Христовим, день пам'яті святих отців, єпископ Бишівський Кирил співслужив за Божественною літургією, яку в  Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Владика узяв участь в урочистостях з нагоди ювілею служіння правлячого архієрея Херсонської єпархії (Херсон)

13 грудня 2021

13 грудня 2021 року, в день пам'яті святого апостола Андрія Першозваного, єпископ Бишівський Кирил співслужив за Божественною літургією, яку в Свято-Духівському кафедральному соборі м. Херсон очолив митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн.

Владика співслужив на 40-й день по преставленні схіархієпископа Аліпія (Лиман, Донецька)

11 грудня 2021

11 грудня 2021 року, в суботу 25‑го тижня після П'ятдесятниці, в 40‑й день з дня преставлення схіархієпископа Аліпія (Погребняка), вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством єпископ Бишівський Кирил співслужив за соборними архієрейськими богослужіннями, які відбулися в Свято-Покровському жіночому монастирі м. Лиман (Донецької області).

Владика співслужив у канун 40-го дня по преставленні схіархієпископа Аліпія (Святогірськ, Святогірська Лавра)

10 грудня 2021

10 грудня 2021 року, напередодні 40-го дня по преставленні схіархієпископа Аліпія (Погребняка), єпископ Бишівський Кирил співслужив за вечірнім заупокійним богослужінням в Свято-Успенській Святогірській Лаврі (м. Святогірськ).

Владика співслужив у день свята Введення Пресвятої Богородиці до храму (Київ, Свято-Введенський монастир)

04 грудня 2021

04 грудня 2021 року, в день свята Введення Пресвятої Богородиці до храму, єпископ Бишівський Кирил співслужив за Божественною літургією в чоловічому Свято-Введенському монастирі м. Києва.

Владика співслужив за літургією в Свято-Введенському монастирі (Київ)

01 грудня 2021

01 грудня 2021 року, в середу 24-го тижня після П'ятдесятниці, день пам'яті мученика Платона Анкірського, єпископ Бишівський Кирил співслужив за Божественною літургією, яка відбулася в чоловічому Свято-Введенському монастирі м. Києва в день народження його Намісника.

Владика співслужив за літургією з чином канонизації святого (Бориспіль)

23 листопада 2021

23 листопада 2021 року, у вівторок 23-ї седмиці після П'ятдесятниці, єпископ Бишівський Кирил співслужив у літургії з нагоди прославлення в лику святих священномученика Михаїла Под'єльського, пресвітера Зазимського, в кафедральному Свято-Покровському соборі м. Бориспіль.

Владика співслужив за літургією в день пам'яті святого Нестора Літописця (Лавра)

09 листопада 2021

09 листопада 2021 року, в день пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією в Успенському соборі Успенської Києво-Печерської лаври.

Владика Кирил співслужив у заупокійних богослужіннях (Святогірська Лавра, Святогірськ)

04 листопада 2021

04 листопада 2021 року, в четвер 20-го тижня після П'ятдесятниці, єпископ Бишівський Кирил співслужив у заупокійних богослужіннях за новоспочилим схиархієпископом Аліпієм (Погребняком), які відбулися в Свято-Успенській Святогірській Лаврі м. Святогірськ і в Свято-Покровському монастирі м. Лиман (Донецька область).

Єпископ Кирил співслужив у Свято-Введенському монастирі в день Ангела його Намісника (Київ)

18 жовтня 2021

18 жовтня 2021 року, в день пам'яті преподобного цілителя Печерського Даміана, єпископ Бишівський Кирил співслужив за Божественною літургією в Свято-Введенському монастирі м. Києва.

Владика співслужив за літургією в Покровському монастирі в день престольного свята (Київ)

14 жовтня 2021

14 жовтня 2021 року, в день свята Покрову Пресвятої Богородиці, єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією в Свято-Покровському жіночому монастирі м. Києва.

Владика співслужив за літургією в Лаврі в день Собору Києво-Печерських святих Ближніх печер (Київ)

11 жовтня 2021

11 жовтня 2021 року, в день пам'яті Собору преподобних отців Києво-Печерських, що в Ближніх печерах (преподобного Антонія) спочивають, єпископ Бишівський Кирил співслужив за літургією, яку в Успенському соборі Лаври очолив Намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Представлено нового Керуючого Макарівським вікаріатством

06 квітня 2020

06 квітня 2020 року духовенству Макарівського вікаріатства було представлено нового Керуючого вікаріатством єпископа Бишівського Кирила та нового благочинного Макарівського благочиння протоієрея Іонна Немеша.

Владика співслужив за літургією в навечір'я та день свята Стрітення Господнього (Київ, Лавра)

15 лютого 2018

14 лютого 2018 року, ввечері, в канун свята Стрітення Господнього, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за всенічним бдінням, яке в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

У день свята, 15 лютого, владика Іларій співслужив за Божественною літургією, яку в тому ж храмі очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Владика співслужив за літургією в день пам'яті трьох святителів (Київ, Лавра)

12 лютого 2018

12 лютого 2018 року, в день собору святих Вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Золотоустого, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургією в храмі преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Владика співслужив за літургією в М'ясопусну неділю (Київ, Лавра)

11 лютого 2018

11 лютого 2018 року, в Неділю м'ясопусну, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургією, яку в Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Владика співслужив за літургією в день святої мучениці Татіани (Білоцерківська єпархія)

25 січня 2018

25 січня 2018 року, в день пам'яті святої мучениці Тетяни, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за літургією в храмі на честь цієї святої Свято-Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Васильківського району Київської області.

Владика співслужив у день свята Богоявлення (Київ, Лавра)

19 січня 2018

19 січня 2018 року, в день свята Хрещення Господнього, архієпископ Макарівський Іларій співслужив за Божественною літургією, яку в Трапезному храмі преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.