Речник вікаріатства взяв участь у церемонії передачі автомобіля швидкої допомоги медичному закладу (Макарів, районна лікарня)

18 січня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, речник Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) узяв участь у церемонії передачі автомобіля швидкої допомоги комунальному закладу "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги". Вручення ключів від автомобіля відбулося на території Макарівської центральної районної лікарні.

На урочистій церемонії були присутні Народний депутат України Руслан Сольвар, голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, голова Макарівської районної ради Олександр Гулак, макарівський селищний голова Вадим Токар, представники депутатського корпусу районної ради, керівники та медперсонал Макарівської районної центральної лікарні, КЗ "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги", громадськість.

Автомобіль придбаний за кошти бюджету Макарівської районної ради; в її постійній комісії, що займається соціально-благодійними питаннями, архімандрит Філарет працює вже понад 10 років.

Головний лікар комунального закладу Сергій Соломенко зазначив, що "це вагомий внесок у розвиток медичної галузі району, покращення якості надання медичних послуг населенню, адже парк медичних автомобілів вже є застарілим, оскільки використовується понад 20 років. Відповідно до табелю оснащення закладів медицини у населених пунктах району, станом на 01 січня 2016 року - це 20% забезпечення від потреби, з 01 січня 2017 року — це вже 30% забезпечення. Здається зовсім не велике збільшення у 10%, але, як бачимо, досить значиме на даний час."

Прес-секретар вікаріатства поспілкувався з депутатом Верховної Ради України, керівництвом району, районного центру та медичного закладу, привітав усіх зі святами різдвяного періоду та передав поздоровлення Керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія.

Священнослужитель звершив чин освячення автомобіля, який слугуватиме потребам громади Макарівщини.

Також було з'ясовано питання щодо подальшої співпраці кліриків вікаріатства та медичних установ району.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.