Речник вікаріатства звершив чин освячення пологового будинку (Макарів, Макарівське)

27 січня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) звершив чин освячення пологового будинку Макарівської районної центральної лікарні.

Слід відзначити, що за однією з версій саме тут, на території нинішньої лікарні, колись стояв дім батьків святителя Димитрія Ростовського.

На запрошення керівництва закладу та пологового відділення речник вікаріатства звершив богослужіння та разом з медперсоналом возніс молитву за мир в Україні. Також отець Філарет вручив у благословення працівникам святі ікони та поспілкувався з мамами, які нещодавно народили немовлят, і з майбутніми мамами.

Священнослужитель подякував завідуючій пологового відділення та його працівникам за сумлінне ставлення до священного дару життя та передав привітання Керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія.

Було обговорено питання щодо шляхів і методів подальшої співпраці медиків і духовенства Макарівщини. Зокрема отець архімандрит зазначив, що священнослужителі завжди готові надавати духовну допомогу, особливо тим, хто потрапив у скрутне становище, а також, що усі, хто має потребу, можуть звернутися до відділу соціально-благодійницького служіння вікаріатства.

Працівники закладу подякували за звершене богослужіння, молитву та всебічну підтримку нинішніх і майбутніх громадян України.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.