Речник вікаріатства взяв участь у пісенному фестивалі (Макарів)

01 червня 2017 року, в Міжнародний день захисту дітей, в центрі смт Макарів, просто неба, відбувся фестиваль духовної та патріотичної пісні, присвячений святителю Димитрію Ростовському, уродженцю макарівської землі.

Пісенне свято проводиться вже вп'яте, але вперше - влітку. Почесним головою журі було запрошено архієпископа Макарівського Іларія, Керуючого Макарівським вікаріатством.

У фестивалі взяли участь вихованці Центру творчості дітей і юнацтва імені святителя Димитрія Ростовського (Данила Туптала) смт Макарів, парафіяльні колективи Бишівського та Макарівського благочинь Макарівського вікаріатства, парафіяльні колективи та індвідуальні виконавці Київської єпархії, представники творчих колективів інших регіонів України.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія до присутніх зі словом вітання звернувся речник Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров). Від імені Керуючого вікаріатством він подякував організаторам та учасникам за чудове свято та побажав їм любити Бога, Святу Церкву, ближніх, бути гідними християнами та послідовниками святителя Димитрія.

Присутні відзначили зростання професійного рівня виступу виконавців.

Фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.