Єпископ Іларій побував на будмайданчику Кафедрального собору (Київ)

 

10 червня 2013 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир разом з духовенством та чільниками Києва відвідав будівельний майданчик Свято-Воскресенського Кафедрального собору УПЦ. У поїздці взяв участь і Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії.

Також Блаженнішого Володимира супроводжували намісник Святої Успенської  Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

З ходом будівельних робіт ознайомився голова Київської державної адміністрації Олександр Попов з супроводжуючими його офіційними особами.

На будмайданчику гостей зустріли керівник будівництва єпископ Бородянський Варсонофій та секретар по місту Києву протоієрей Віктор Іващук.

У ході оглядин виконаних робіт, особлива увага була приділена завершенню будівництва нижнього храму на честь святих апостола Андрія Первозванного і рівноапостольного великого князя Володимира, - просвітителів Святої Русі.

Також Блаженніший Митрополит Володимир зробив значну фінансову пожертву власних коштів на облаштування та підготовку нового (нижнього) Свято-Андріє-Володимирського храму Свято-Воскресенського Кафедрального собору.

Нагадаємо, що нижній храм комплексу Собору приурочений 1025-й річниці Хрещення Русі. Планується, що першу Літургію у нижньому храмі Блаженніший Митрополит Володимир звершить в рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі, 24 липня, у день пам'яті рівноапостольної великої княгині Ольги. Богослужіння Архіпастир звершить соборно з духовенством столиці, в присутності меценатів і благодійників.

За матеріалами офіційного сайту Кафедрального собору Воскресіння Христового Української Православної Церкви.