Літургія Світлою Пасхальною седмицею (Клавдієве)

 

8 травня 2013 року, у середу Світлої Седмиці, з благословення Його Блаженства, Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію у нещодавно освяченому ним храмі на честь Успіння Пресвятої Богородиці смт Клавдієве Бородянського району Київської області.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Другого Бородянського благочиння протоієрей Богдан Чубайко, настоятель парафії протоієрей Роман Карпека, духовенство благочиння.

Звернувшись до вірян зі словами настанови у проповіді після Євангельського читання, єпископ Іларій особливо наголосив на тому, як важливо берегти пасхальну радість, дорожити нею і ділитися нею з ближніми.

Після літургії Його Преосвященство передав поклін, Пасхальне привітання та благословення Блаженнішого Митрополита Володимира. Благочинний та настоятель парафії подякували Преосвященнішому Іларію за звершену літургію і попросили передати подяку Його Блаженству.

Переглянути фотографії події Ви можете за посиланням.

***

Храм на честь Успіння Божої Матері смт Клавдієве з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України було освячено єпископом Макарівським Іларієм 18 квітня 2013 р.