Владика співслужив за відспівуванням священнослужителя Свято-Введенського монастиря (Київ)

23 січня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій у Свято-Введенській обителі м. Києва співслужив за заупокійною Божественною літургією за новопреставленим протоієреєм Іоанном Корнутом.

Отець Іоанн Корнут перейшов у вічність 21 січня, на 27-му році життя. В Свято-Введенському монастирі батюшка протягом кількох років ніс послух секретаря намісника обителі.

Службу Божу очолив архієпископ Білогородський Миколай; разом з владикою Іларієм йому співслужили намісник монастиря єпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоношський Іоанн, скітоначальник обителі архімандрит Вассіан (Кучерук), сонм духовенства Київської, Бориспільської, Білоцерківської, Мукачевської та інших єпархій Української Православної Церкви.

По завершенні літургії архіпастирі очолили чин відспівування новопреставленного отця Іоанна.

Після прощання зі спочилим батюшкою архієреї та священнослужителі відбули до Свято-Богородичного Ризоположенчеського монастиря. В обителі домовину з тілом протоієрея обнесли круг храму, а потім новопреставленого пастиря поховали на братському кладовищі монастиря.

Детальніше про подію, а також усі фотографії Ви можете переглянути на сайті Київського Свято-Введенського монастиря.