Владика очолив літургію в скиту на честь Іверської ікони Божої Матері (с. Соболівка, Житомирська область)

15 січня 2017 року, в неділю 30-ту після П'ятдесятниці та день пам'яті преподобного Серафіма, Саровського чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в скиту на честь Іверської ікони Божої Матері с. Соболівка (Житомирська область), що належить до ставропігійного монастиря на честь Афонської ікони Пресвятої Богородиці.

Високопреосвященнішому владиці співслужили прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров), духовенство обителі, клірики Макарівського вікаріатства.

За богослужінням молилися ігуменія Аполінарія (Цвіркун) з сестрами у Христі, ігуменія Єкатерина (Смичок), настоятельниця жіночого монастиря Афонської ікони Божої Матері в урочищі Кип'яче (Житомирська обл.).

Після Євангельського читання архієрей виголосив проповідь, у якій підкреслив важливість стяжання миру душевного в справі нашого спасіння.

На завершення літургії відбувся чин славлення перед іконою преподобного Серафіма Саровського з піднесенням молитви до святого.

Потім гості обителі - представники Макарівського вікаріатства - виконали колядки та інші традиційні різдвяні піснеспіви. Також концерт колядок дали насельниці монастиря.

Архієпископ Іларій поздоровив усіх зі святом і передав благословення та привітання Предстоятеля Української Православної Церкви. З рук владики всі присутні отримали різдвяні подарунки.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.