Владика взяв участь у молодіжних зборах (Київ, Лавра)

01 червня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій на запрошення організаторів узяв участь у засіданні молодіжних зборів, що відбуваються щотижня в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Темою зустрічі стало питання провадження церковного життя та формування церковної свідомості. Владика Іларій розповів про історію та сутність Православ'я та відзначив, що вкрай важливим є не тільки зовнішнє наслідування певним вимогам до поведінки, але, насамперед, наявність християнської самосвідомості, правильне внутрішнє мислення.

Після вступного слова до бесіди приєдналися й інші учасники зібрання. Було розглянуто питання духовного наставництва, обов'язків духовних чад, досягнення постійної молитви мирянами, цінностей, які має нести культура душі людини.

Підсумовуючи спілкування, архієрей закликав на всіх присутніх Боже благословення та побажав усе в житті здійснювати во славу Божу, "щоб через наше добре ім'я славилося ім'я Творця".

Учасники зустрічі подякували владиці Іларію за цікаву бесіду та подарували на пам'ять картину.

Детальніше читайте на офіційному сайті Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.