Архієрейська служба в Дальньому Яру (Білогородка, Білогородське благочиння)

14 липня 2017 року, в день пам'яті святих безсрібреників Косми та Даміана, що в Римі постраждали, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського та всієї України, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському храмі с. Білогородка (хутір "Дальній Яр") Білогородського благочиння Київської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятель парафії протоієрей Анатолій Кузьмич та духовенство благочиння.

По завершенні сугубої єктенії архієрей разом з усіма вірними возніс молитву до Господа Вседержителя за нашу Батьківщину.

Богослужіння було проведено під відкритим небом у тимчасовому наметі, оскільки будівництво стаціонарного храму лише розпочалося. Владика Іларій благословив початок будівельних робіт та заклав в основу майбутнього храму благословенну грамоту.

Нагадаємо, що хутір "Дальній Яр" в межах с. Білогородка являється місцем маштабної житлової забудови і з часом там має вирости масив з 10000-м населенням.

Також архієрей передав усім благословення Предстоятеля нашої Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія та закликав Боже благословення на всіх, хто бере участь у спорудженні Дому Божого.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.