Архієрейська служба в день престольного свята (Горбовичі, Білогородське благочиння)

21 липня 2017 року, в день шанування Казанської ікони Божої Матері, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, вікарій Київської Митрополії, звершив Божественну літургію в парафії на честь Казанської ікони Пресвятої Богородиці с. Горбовичі.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Білогородського благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, настоятель парафії протоієрей Михаїл Колода та клірики Київської та Бориспільської єпархій.

Богослужіння відбувалося в величному храмі, який споруджується в с. Горбовичі на честь пошанованої святині.

Після Євангельського читання архієпископ Іларій виголосив проповідь, у якій підкреслив необхідність для кожного православного християнина працювати над собою, бачити те, що необхідно змінити в собі, та постійно, молитвами Божої Матері та всіх святих, зростати в Господі.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир у нашій державі.

У новозбудованому храмі молилися численні парафіяни та гості парафії. Серед них - інвалиди дитинства, якими по-особливому опікується отець-настоятель. До речі, отець Михаїл також є директором дитячого будинку сімейного типу.

Майже всі віряни, присутні в храмі, підійшли до спасительних таїнств сповіді та Причастя.

По завершенні літургії відбувся чин славлення перед іконою Казанської Божої Матері з піднесенням молитви до Пресвятої Богородиці.

Архієрей тепло привітав настоятеля та парафіян з престольним святом і передав благословення та поздоровлення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Благочинний і настоятель від імені всього священства та мирян щиро подякували владиці за звершену Божественну літургію та передане благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.