Владика очолив чин закладки храму (Мрія, Білогородське благочиння)

01 липня 2017 року, в свято преподобного Леонтія, канонарха Печерського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Успенській парафії с. Мрія.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, духівник благочиння протоієрей Анатолій Оверковський, настоятель парафії протоієрей Олег Побережний, представники духовенства Макарівського вікаріатства.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії владика Іларій очолив чин закладки нового храму з покладанням капсули в підготовлений фундамент.

Керуючий вікаріатством звернувся до присутніх зі словом настанови, в якому підкреслив вагомість події закладки храму та нагадав, що храм Божий є часткою Неба на землі. "Ми відвідуємо храм для того, щоб, за виразом святителя Димитрія Ростовського, ми самі ставали храмами Бога Живого," - зазначив архієрей.

Владика Іларій передав благословення та привітання зі значною подією від Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Благочинний і настоятель подякували Його Високопреосвященству за звершену Божественну літургію та очолений чин закладки нового храму.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.