У Білогородському благочинні відбулися збори духовенства благочиння (Музичі)

17 березня 2017 року, в п'ятницю третього тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського та всієї України, Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, звершив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Михайлівському храмі с. Музичі Білогородського благочиння Київської єпархії.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Білогородського благочиння протоієрей Ростислав Корчак, настоятель парафії протоієрей Михаїл Прокопишин та духовенство благочиння. Перед початком Літургії священнослужителі приступили до Таїнства Святої Сповіді, яку звершив духівник благочиння протоієрей Анатолій Оверковський.

За богослужінням владикою Іларієм було вознесено молитву за мир в Україні та виголошено проповідь про важливість регулярного читання Святого Писання, особливо у період посту. Також архієрей подякував усім священнослужителям за сумлінне пастирське служіння та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Митрополита Онуфрія.

Цього ж дня під головуванням Керуючого Макарівським вікаріатством відбулися збори духовенства Білогородського благочиння.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.