Святкування дня святого Миколая в Боярському благочинні

19 грудня 2016 року, в день шанування святого Миколая, Мир Лікійських Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, на Свято-Михайлівській парафії м. Боярка поздоровляли дітей зі святом.

Незадовго перед цим було анонсовано збір речей для дітей, що потребуют допомоги. Зібрані речі - більше 5 000 памперсів, ліки, засоби гігієни, одяг, іграшки, продукти харчування та солодощі - цього дня були доставлені до боярського дитячого будинку, дітям, що проходять лікування в районній лікарні, та до психоневрологічного диспансеру в смт Глеваха Київської області.

Цього ж дня ієромонах Флавіан (Гоженко), клірик парафії, вітав у храмі цілий клас учнів однієї з Боярських шкіл. Нагодою став лист про добрі справи дітей, що надійшов священнослужителю від імені святого Миколая. Після уважного читання листа перед іконою Мирлікійського Чудотворця, отець Флавіан та діти зрозуміли, що святі з неба бачать усі наші вчинки до найменших подробиць. Усі юні відвідувачі отримали солодкі гостинці.

А напередодні відбулося відвідування жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері "Відрада та втіха" с. Велика Ольшанка вихованцями недільної школи Свято-Михайлівської парафії. Також усім учням подарували власні записники для поминання.

Фотографії події можна переглянути нижче або за посиланням. Слідкувати за новинами Свято-Михайлівської парафії можна на сторінці отця Флавіана в фейсбуці.


Квест: знайди батюшку