Архієрейська служба в день пам'яті святителя Миколая (Боярка)

22 травня 2017 року, в день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, Високопреосвященніший Іларій, архієпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Миколаївському храмі м. Боярка, що знаходиться на території військового ліцею ім. Івана Богуна.

В цей святковий день владиці співслужили: благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, духівник благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін, настоятель храму протоієрей Валерій Дьомін та духовенство вікаріатства.

Після читання Книг Святого Писання владика звернувся до вірян з повчальним словом, у якому підкреслив невід’ємність добрих справ від духовного життя на прикладі святителя Миколая. Також архірей, на прикладі апостольского читання, нагадав про важливість шанування святителів Церкви Христової, в особливості святителя Миколая Чудотворця, та наслідування їх чеснот.

Після сугубої єктенії була вознесена молитва за мир у нашій Богом береженій державі. По завершенні літургії сонм духовенства, на чолі з архіпастирем, звершили чин славлення святителю Христовому Миколаю, яке увінчали молитвою до святого.

На завершення молитви владика привітав усіх з святом та передав благословення та молитовні побажання Його Блаженства, Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, Предстоятеля Української Православної Церкви. Також владика привітав причасників з прийняттям Пречистих Животворчих Таїн Господніх, а іменинників з днем небесного покровителя.

Отець Валерій подякував Високопреосвященнішому владиці за передане благословення та очолену Божественну літургію в день престольного свята. Після спільної святкової молитви всі отримали на молитовну пам’ять від архієрея іконки святителя Миколая.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.