День знань у Києво-Святошинській гімназії (Боярка, Боярське)

01 вересня 2016 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, клірик Свято-Михайлівського храму та настоятель каплиці на честь святого Іоанна Хрестителя м. Боярка ієромонах Флавіан (Гоженко) взяв участь у святі Першого дзвоника в Києво-Святошинській районній класичній гімназії в Боярці (Боярське благочиння).

Священнослужитель звернувся до присутніх зі словом привітання та закликав на всіх Боже благословення.

"Сьогодні важливий день для кожного - розпочинається новий навчальний рік, а отже розпочинається іспит для кожного із нас, іспит довжиною в цілий рік, - зазначив отець Флавіан. - Він стане іспитом терпіння, сумління, взаєморозуміння, поваги та любові. Бажаю всім нам достойно скласти цей непростий іспит і на свято останнього дзвоника відчути, що стали за цей рік мудрішими, терпимішими, вдосконалили себе в любові і взаєморозумінні!"

Особливо священик відзначив вагомість вкладу педагогічного колективу закладу, на чолі з директором Сушко Світланою Миколаївною, в виховання підростаючого покоління Українців.

Перед початком перших занять у новому навчальному році отець Флавіан окропив усіх присутніх дітей святою водою.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.