Владика разом зі священнослужителями відвідав соціальний центр для літніх людей (Грузьке, Бишівське)

23 лютого 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, клірики Макарівського вікаріатства на чолі з Керуючим вікаріатством архієпископом Макарівським Іларієм відвідали Стаціонарне відділення для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян Макарівського району с. Грузьке Київської області.

Священнослужителі передали гуманітарну допомогу: миючі засоби, посуд, окуляри. Допомогу було передано головою Фонду Покрову Пресвятої Богородиці Сергієм Кремцем через клірика вікаріатства протоієрея Романа Задорожнього.

Слід відзначити, що заклад знаходиться під постійною духовною опікою священиків Української Православної Церкви. Постійно відвідують заклад благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), настоятель місцевої парафії на честь архістратига Божого Михаїла протоієрей Андрій Велимчаниця, священнослужителі Макарівщини та загалом Київської області.

Отець Андрій, який служить у Грузькому, регулярно відвідує літніх людей, спілкується з ними та з медперсоналом, звершує таїнства сповіді, Причастя, єлеоосвячення. Духовну та необхідну матеріальну допомогу надають також інші священнослужителі. До Відділення регулярно передають молочні продукти, надані черкаським підприємством "Звенигора", продукти, що надаються Відділом соціально-благодійницького служіння Бишівського та Макарівського благочинь тощо.

Директор соціальної установи зазначив, що спілкування священнослужителів з літніми людьми є конче необхідним для них і, крім духовної допомоги, дає стареньким, що залишилися самотніми, відчуття родинного тепла та підтримки.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.