Священнослужителі відвідали Центр реабілітації дітей (Копилів)

 

16 січня 2014 року священнослужителі Бишівського благочиння, які постійно опікуються Центром соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів Макарівського району, в черговий раз відвідали установу та поспілкувалися з його мешканцями.

Благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Ясногородка ієрей Роман Задорожній привітали вихованців з різдвяно-новорічними святам, зі святками. Разом з дітлахами клірики благочиння проспівали традиційні колядки.

Також відбулася бесіда про свято Різдва Христового. Було звернено увагу на те, що колядування - це в першу чергу прославлення Новонародженого Христа, і справжня колядка - та, в якій оспівується подія народження Спасителя світу. Священики передали привітання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира та Преосвященнішого єпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством.

Ієрей Роман Задорожній вручив усім вихованцям подарунки, які були люб’язно передані директором Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький Арсенал" Наталією Заболотною.

Співробітники Центру подякували священнослужителям за відвідування та запросили до нових зустрічей.

***

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей є закладом Служби у справах дітей Київської облдержадміністрації. Тут постійно перебуває кілька десятків дітей, тих, які є дітьми вулиць, залишилися без батьківської опіки, або діти з вкрай проблемних сімей.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.