Владика звершив Божественну літургію в день престольного свята (Копилів, Бишівське благочиння)

12 липня 2017 року, в день святих первоверховних апостолів Петра та Павла, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, звершив Божественну літургію в храмі святих апостолів Петра та Павла с. Копилів Бишівського благочиння.

Архієрею співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник благочиння ієромонах Іоаким (Тищук), настоятель храму протоієрей Володимир Якубенко, клірики Макарівського вікаріатства.

Після сугубої єктенії священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні.

По завершенні Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, після якого владика Іларій підніс молитву до святих апостолів Петра та Павла.

Його Високопреосвященство привітав настоятеля та громаду парафії з престольним святом та передав благословення та привітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Керуючий вікаріатством зазначив, що християни мають вподоблятися в ревності проповіді слова Божого святим апостолам, пам'ять яких ми вшановуємо цього дня.

З рук архіпастиря усі присутні в храмі віряни отримали святі ікони, також владика Іларій окропив усіх святою водою.

Благочинний і настоятель подякували архієрею за звершену літургію та передані благословення та привітання Його Блаженства.