АНОНС: Архієрейська служба в день Стрітення та Зимове свято на воді (Лишня, Бишівське благочиння)

 

15 лютого, в день свята Стрітення Господа нашого Іісуса Христа, в День православної молоді, в храмі Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня відбудеться урочиста архієрейська літургія, яку очолить Преосвященніший єпископ Макарівський Іларій, вікарій Київської Митрополії, керуючий Макарівським вікаріатством, голова Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви.

Після богослужіння буде здійснено Хресний хід на центральний став села, де, за місцевою традицією, звершуватиметься водосвятний молебень та освячення свічок. Усі бажаючі зможуть зануритися у святу воду.

Як і завжди в цей день, тут відбудеться Зимове свято на воді. У програмі - концерт духовних і народних піснеспівів, святкова трапеза. На березі ставу буде розкладене багаття, для перевдягання та обігріву прочан чергуватимуть кілька автобусів. Для всіх підготовлено подарунки!

Запрошуємо всіх розділити радість спільної молитви з єпископом Іларієм, послухати слово Євангельської настанови нашого архіпастиря, долучитися до святкування світлого празника Стрітення.

Зустріч архієрея о 8:30. Телефони для довідок: 050-312-4616, 067-406-0510.

Будемо раді бачити всіх!