Речник вікаріатства відвідав соціальні центри Макарівщини (Макарів, Копилів)

22 березня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, прес-секретар Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) і волонтери, які працюють у відділі соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння, відвідали кілька державних дитячих установ Макарівського району.

Зокрема вони побували в районному центрі соцальної підтримки дітей і сімей "Промінь надії" смт Макарів, куди завезли продукти, що були надані на благодійній основі черкаським підприємством "Звенигора".

Також відвідувачі передали продукти й у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей с. Копилів, де наразі перебувають 46 дітлахів. Для малечі також було підготовлено солодкі гостинці.

З вихованцями та вихователями було проведено духовну бесіду, яка стосувалася святого Великого посту та його празників. Під час спілкування з керівниками соціальних закладів речник вікаріатства обговорив питання подальшої співпраці кліриків Макарівського вікаріатства та працівників центрів, а також узгодив питання підготовки та спільних дій під час проведення Пасхальних свят.

Фотографії події можна переглянути нижче або за посиланням.