Благочинний Бишівського благочиння провів урок християнської етики в школі (Лишня, Бишівське)

23 березня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, Керуючого Макарівським вікаріатством, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) провів урок християнської етики в загальноосвітній школі с. Лишня Макарівського району Київської області.

Урок було проведено спільно з викладачем християнської етики Тетяною Лозовенко.

Разом з учнями було розглянуто питання працелюбності в святоотецькій традиції нашої Церкви. Священнослужитель розповів про Великий піст, його свята та традиції, пов'язані з ними, а також про сенс підготовки до Великоднього свята.

Тетяна Лозовенко, разом з іншими представниками педагогічного колективу лишнянської школи, подякувала архімандриту Філарету за проведене спільне заняття, зазначивши, що подібна практика участі у лекціях з предмету "Християнська етика" священнослужителя Православної Церкви заслуговує на поширення в школах, оскільки священик, відповідаючи на важливі питання етичної проблематики, підходить до них в першу чергу з духовно-православних позицій.

Також з педагогічними колективами лишнянської школи та інших шкіл Макарівського району було домовлено про проведення спільних занять, на яких буде йтися серед іншого й про підготовку до свята Пасхи, а також про подальшу співпрацю.