Благочинний Бишівського благочиння відвідав соціальні установи Макарівщини (Копилів, Макарів)

01 червня 2017 року, в Міжнародний день захисту дітей, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) разом з волонтерами, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей с. Копилів Макарівського району.

Відвідувачі передали молочні продукти, надані на благодійній основі черкаським підприємством "Звенигородський сироробний комбінат". Отець Філарет поспілкувався з дітьми та персоналом, а також з керівником закладу Ігорем Філіпповим. Між керівництвом та священнослужителем було обговорено подальші спільні дії, в тому числі - участь дітей у заходах, організованих Українською Православною Церквою до Дня захисту дітей.

Цього ж дня благодійники побували й у Макарівському районному центрі соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії", куди також завезли молочні продукти. Для нових членів волонтерської групи Відділу соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння було організовано екскурсію теріторією Центру. Співробітники розповіли про історію створення закладу. Серед нових волонтерів - і дитяча поетеса, член Конгресу літераторів України, яка очолює його осередок в Макарівському районі, Паша Гран.