Владика відвідав дітей в парафіяльному центрі "Ковчег" (Лишня, Бишівське благочиння)

10 червня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії, Керуючий Макарівським вікаріатством архієпископ Макарівський Іларій відвідав дітей вбитих і поранених українських військовослужбовців і дітей з сімей вимушених переселенців зі сходу нашої держави, які перебувають у соціальному духовно-просвітницькому центрі "Ковчег" парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Бишівського благочиння.

Тут з дітьми працюють соціальні волонтери з України, Великобританії, Польщі, Італії, Франції та інших країн. Фахівці проводять з ними різноманітні заняття, спрямовані на всебічну реабілітацію цих обпалених вогнем військових дій юних громадян нашої держави.

Подальший курс реабілітації діти проходитимуть відпочиваючи влітку за кордоном. Слід відзначити, що поїздку туди готують ті ж волонтерські групи, які наразі працюють в парафіяльному центрі.

Владика Іларій поспілкувався як з вихователями-волонтерами, так і з юними гостями "Ковчегу". Архієрей подякував соціальним працівникам за їхнє прагнення допомогти як дітям, так і нашій країні в цілому в цей нелегкий час.

Спілкуючись з дітьми та представниками їхніх родин Керуючий вікаріатством побажав їм в першу чергу мати істинну християнську любов до всіх і бути відповідальними членами нашого українського суспільства.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.