Речник вікаріатства взяв участь у зустрічі в комітеті Верховної Ради України (Київ)

23 червня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, викладач педагогіки Київської духовної академії протоієрей Владислав Софійчук, який також є Ректором Вищих православних богословських курсів імені святого рівноапостольного Великого князя Володимира Всеукраїнського православного педагогічного товариства, разом з викладачем курсів, речником Макарівського вікаріатства архімандритом Філаретом (Єгоровим) та іншими представниками педагогічного товариства, зустрівся в Комітеті Верховної Ради України з питань науки та освіти з заступником директора Департамента правового забезпечення - начальником Відділу нормативної роботи та правової експертизи Міністерства освіти та науки України Олександром Сичем.

Священнослужителі обговорили з представником профільного міністерства питання щодо викладання духовних дисциплін в середніх і вищих навчальних закладах нашої країни. Державний службовець розповів про проект нового закону України про освіту, запропонований комітетом.

Було обговорено питання перспектив співпраці священнослужителів Української Православної Церкви та працівників Міністерства освіти та науки.

Наприкінці зустрічі Олександр Сич подякував ректору курсів за плідну бесіду.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.