Владика відвідав сесію КЛБІ (Лишня, Бишівське благочиння)

10 липня 2017 року вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія відвідав заняття Київського літнього богословського інституту (КЛБІ), який проходив у православному соціальному духовно-просвітницькому центрі "Ковчег" при парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, настоятелем якої є благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров).

Київські літні богословські інститути відбуваються з благословення священноначалія вже п'ятнадцятий рік поспіль. Організатори Інституту – Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур», науково-видавниче об’єднання «Дух і літера», Центр європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.

Заняття КЛБІ звернені до всіх, хто прагне розширити свій богословський, філософський та культурний світогляд. Слухачами є переважно студенти, випускники та викладачі світських та духовних навчальних закладів з України та інших країн, а також - усі зацікавлені у підвищенні рівня богословських знань. Окрему програму розроблено для дітей, які навчаються разом з дорослими за особливою методою.

Його Високопреосвященство поспілкувався з викладачами - православними богословами, філософами, культурологами, мистецтвознавцями з різних країн світу. Цьогоріч в літній сесії викладали представники України, Бельгії, Білорусі, Італії, США, Франції та інших країн.

Серед слухачів були постійні гості парафії - випускники харківської школи-інтернату для дітей-інвалідів №8, а також - діти українських військовослужбовців і діти з сімей, які були вимушені переселитися зі сходу нашої держави.

Директор наукового видавництва "Дух і літера" Костянтин Сігов вручив архієрею нововидану книгу "Афон - найвища точка Землі", автором якої є митрополит Месогейський і Лавреотікійський Миколай (Хаджиніколау), а переклад здійснив Андрій Ус.

Владика Іларій також переглянув виставу "Сповіщення Марії", підготовлену найменшими учасниками наукової зустрічі.