Благочинний Бишівського благочиння взяв участь у Святі останнього дзвоника в школі-інтернаті (Мостище, Бишівське)

26 травня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) відвідав Свято останнього дзвоника в спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І-ІІ ступенів с. Мостище.

Священнослужитель звернувся до вчителів, вихователів і учнів зі словом настанови, в якому побажав усім бути справжніми християнами, справжніми патріотами Вітчизни Небесної та земної - нашої держави України. Всі учні отримали подарунки, підготовлені Макарівським вікаріатством.

Цього ж дня в школі відбувся випуск старшого класу. Отець Філарет поздоровив випускників, подякував вчителям школи-інтернату за їхню нелегку працю, а особливо - за любов до цих діточок, побажав випускникам по завершенні школи обрати вірну дорогу в дорослому житті, але найголовніше - жити в Бозі та з Богом. Також отець благочинний подякував їм за участь у спільному літургійному житті та вручив у благословення ікони Пресвятої Богородиці.

Директор закладу Наталія Василенко зазначила, що участь у молитовному житті для вихованців є тим, що допомагає їм формуватися як особистостям.

Священнослужитель обговорив з керівником установи плани подальшої співпрації між педагогічним колективом школи та духовенством Бишівського благочиння.

Фотографії події Ви можете переглянути нижче або за посиланням.