Архієрейська служба в с. Осикове (Бишівське)

23 лютого 2017 року, в четвер Сирної седмиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь мучеників Прокла та Іларія парафії на честь ікони Божої Матері "Всецариця" с. Осикове Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму та благочинний архімандрит Філарет (Єгоров), духівник Бишівського благочиння священноінок Іоаким (Тищук), клірики Макарівського вікаріатства.

У храмі молилися шановні гості - представники парафії святителя Амвросія Медіоланського м. Мілан (Італія) православний італієць Серафім (Камілло) Мільячо, який читав Апостольське послання італійською мовою, та його дружина Галина.

По сугубій єктенії священнослужителі піднесли молитву Всемилостивому Богу за мир в Україні.

За літургією співав Архієрейський молодіжний хор Макарівського вікаріатства під керівництвом Ольги Амєліної. Також богослужбові піснеспіви та духовні канти виконав аматорський самодіяльний колектив с. Осикове "Калиновий гай" (керівник - Стефанія Колесник).

Цього дня серед багатьох шанованих святих Церква відзначає і пам'ять святої мучениці Валентини. Тому в храмі зібралися тезоіменинниці, серед яких - місцева мешканка Валентина Пустовіт, мати протоієрея Георгія Пустовіта, який виконує свій послух у Першому бородянському благочинні.

На завершення служби Божої був звершений чин славлення перед іконою святих дня зі співом величання святій мучениці Валентині.

Архієпископ Іларій подякував усім за святі молитви та привітав усіх з прийдешнім святим Великим постом. Архієрей зазначив, що Велика чотиридесятниця - це період духовної боротьби зі своїми пристрастями та гріхами, через неї ми, зростаючи в Христі та вдосконалюючись у любові, оновленими продовжуємо в радості служити Богові та ближнім.

Керуючий Макарівським вікаріатством привітав тезоіменинниць і тезоіменинників і вручив їм у подарунок святі ікони. Також Його Високопреосвященство передав усім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого владики Онуфрія.

Архієпископ Іларій подякував духовенству та мирянам за відданість Матері-Церкві та подарував усім благословенні ікони.

Архімандрит Філарет подякував Керуючому вікаріатством за звершене богослужіння, важливі духовні настанови та передане благословення Його Блаженства.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.


 


Італієць Серафім (Камілло) Мільячо (ліворуч) та диякон Олексій Козлов (праворуч)