Архієрейська служба в третій день Трійці (Великий Карашин, Бишівське)

06 червня 2017 року, в третій день свята Святої Трійці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі с. Великий Карашин Бишівського благочиння.

Зустрічав владику та вітав від імені всієї територіальної громади сільський голова Степан Волошин.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник благочиння ієромонах Іоаким (Тищук), настоятель храму ієрей Володимир Гмирянський, духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання владика Іларій виголосив проповідь, у якій зазначив, що для християнина найважливішим є жити в Бозі та з Богом, обирати завжди Небесне в житті, тоді все земне та людське до цього Небесного вибору буде докладатися.

Священнослужителі вознесли молитву за мир в Україні. На завершення літургії відбувся чин славлення перед іконою Святої Трійці з піднесенням молитви до Господа Вседержителя.

Архієпископ Іларій, від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія, привітав настоятеля та парафіян з престольним святом і передав благословення Його Блаженства.

Благочинний і настоятель храму подякували владиці за звершену Божественну літургію та привітання та благословення, передані від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Архієрей окропив усіх святою водою. В благословення від Його Високопреосвященства всі отримали ікони Святої Трійці, привезені зі святого граду Ієрусалиму.