Владика Кирил очолив літургію в день храмового свята (Ясногородка, Бишівське)

21 вересня 2021

21 вересня 2021 року, в свято Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Бишівський Кирил звершив Божественну літургію в храмі Різдва Пречистої Божої Матері с. Ясногородка Бишівського благочиння.

Священнослужитель Бишівського благочиння відвідав дитячу соціальну установу в с. Копилів

24 грудня 2020

24 грудня 2020 року протоієрей Роман Задорожній, настоятель храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Ясногородка, відвідав Центр соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів Макарівського району.

На парафії с. Ясногородка відзначили храмове свято (Бишівське благочиння)

21 вересня 2018

21 вересня 2018 року, в день свята Різдва Божої Матері, в с. Ясногородка Макарівського району відзначили престольне свято.

Божественну літургію в місцевому храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, очолив благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) у співслужінні з настоятелем храму, протоієреєм Романом Задорожнім, та іншими священнослужителями.

Детальний фоторепортаж з дня святкування - за посиланням.


 

Діти з парафій Бишівського благочиння відвідали "Мистецький Арсенал" (Київ)

12 березня 2014

12 березня 2014 року діти з парафії Різдва Божої Матері с. Ясногородка та парафії Покрова Божої Матері с. Бишів відвідали виставку, присвячену 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка, яка відбувається цими днями в київському музейному комплексі "Мистецький Арсенал".

Свято Хрещення Господнього в Ясногородці (Бишівське благочиння) - ФОТО та ВІДЕО

19 січня 2014

19 січня 2014 року, в день Хрещення Господнього, на парафії Різдва Божої Матері с. Ясногородка Бишівського благочиння відбулася урочиста служба з чином великого освячення води. Пропонуємо Вашій увазі фото- та відеоматеріали події.

Зустріч Благодатного вогню (Ясногородка) - ФОТО та ВІДЕО

04 травня 2013

У світлу Пасхальну ніч до парафій Бишівського благочиння був привезений Благодатний вогонь. Парафіяни сіл Лишня, Осикове, Мостище та Яснородка, на чолі зі своїми настоятелями благочинним Бишівського благочиння архімандритом Філаретом та священиком Романом Задорожнім, зустрічали вогонь у с. Ясногородка.