У Бишеві відбувся вечір колядок (Бишівське)

14 січня 2017 року, в день свята Обрізання Господнього, пам'яті святителя Василія Великого та Нового року за старим стилем, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого архієпископа Макарівського Іларія, Бишівським благочинням спільно з Будинком культури с. Бишів та культурно-освітніми осередками Макарівського району було проведено щорічне пісенне свято "Різдвяний вертеп Бишівського краю".

Цьогоріч у святковій зустрічі взяли участь як парафіяльні колективи, так і індивідуальні виконавці різних парафій Бишівського благочиння, а також аматорські колективи клубів та будинків культури Макарівського району.

Захід відбувся на подвір'ї Свято-Покровського храму с. Бишів. До учасників святкового дійства звернувся благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), який привітав усіх з різдвяно-новорічними святами та передав поздоровлення від Керуючого Макарівським вікаріатством архієпископа Макарівського Іларія.

Творчими колективами сіл Бишівської громади та парафій благочиння було підготовлено розповідь про усі свята святочного періоду. Також зі сцени, організованої просто неба, пролунали старовинні колядки та щедрівки, сучасні різдвяні пісні. Серед виконавців був і гурт "Чебреці" Будинку культури смт Макарів (керівник - Галина Гончаренко), який виконав давні різдвяні піснеспіви.

По-особливому раділи святу діти - учні загальноосвітніх шкіл Макарівського району та вихованці дитячого садочку Бишева. Вони водили хороводи, співали колядки та своєю дитячою безпосередністю передавали дорослим радість Різдва.

Настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці с. Бишів протоієрей Петро Подунайчук щиро подякував усім за організацію святкового дійства, зазначивши, що такий вечір біля храму в святочний період став уже доброю традицією, до якої долучається все більше й більше колективів та виконавців.

Усі присутні - як учасники, так і глядачі - отримали в подарунок церковні настінні календарі "Православна Макарівщина", а також - солодкі гостинці, підготовлені відділом соціально-благодійницького служіння Бишівського благочиння.

Директор Будинку культури с. Бишів Валентина Ступак, дякуючи всім, відзначила необхідність проведення в подальшому подібних святкових заходів, організованих спільно парафіями та працівниками сфери культури територіальних громад.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.