Владика звершив читання третьої частини Великого канону (Колонщина, Макарівське)

01 березня 2017 року, в середу першого тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, звершив читання третьої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі апостола та Євангеліста Іоанна Богослова с. Колонщина Макарівського благочиння.

Разом з архієреєм за богослужінням молилися благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму протоієрей Віталій Власюк, духовенство Макарівського вікаріатства, чисельні віряни. Серед них – представники влади та громадськості на чолі з сільським головою с. Колонщина, заступником голови Київської обласної асоціації сільських і селищних рад, старостою сільських голів Макарівського району Юлією Пелешок.

Після читання Покаянного канону Його Високопреосвященство звернувся до всіх зі словом проповіді. Владика Іларій зазначив, що до спасіння нас ведуть не просто каяття, творіння добрих справ, але життя в істині православній, святоотецькій вірі.

На завершення архіпастирського слова Керуючий вікаріатством привітав вірян з початком Великого посту та передав усім благословення на піст від Блаженнішого владики Онуфрія.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.