Архієрейська служба в третій день Різдва (Ніжиловичі, Макарівське)

 

9 січня 2014 року, в третій день свята Різдва Христового, в день пам’яті святого Первомученика та архідиякона Стефана, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, Преосвященніший єпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі Архістратига Божого Михаїла с. Ніжиловичі Макарівського району Макарівського благочиння.

Преосвященнішому владиці співслужили благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), настоятель храму ієрей Василій Ігнатко та духовенство Макарівського вікаріатства.

Після Євангельського читання єпископ Іларій виголосив проповідь, в якій, звертаючи увагу на подвиг архідиякона Стефана, нагадав про необхідність всім нам жити християнськими чеснотами і вміти прощати наших ближніх. Тоді ми будемо християнами духу Христового, коли навчимося по-справжньому любити людей, як би вони інколи до нас не ставилися.

За богослужінням молилися помічник депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара Олеся Бурдик, депутати Макарівської районної ради, представники місцевої ради та громадськості.

По завершенні літургії Преосвященніший Іларій звершив заупокійну літію за своїм спочилим батьком, рабом Божим Стефаном. Саме цього дня відзначається день його тезоіменитства.

Звершивши службу Божу, Преосвященніший владика подякував за запрошення відвідати храм та звершити літургію макарівському благочинному архімандриту Кирилу та настоятелю храма. Також єпископ Іларій передав поклін та привітання Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Володимира, нагадавши про необхідність нам, вірним чадам Церкви, молитися за нашого Предстоятеля, щоб Господь дарував йому багато років і надалі премудро керувати кораблем Української Православної Церкви.

У свою чергу отець настоятель подякував Преосвященнішому владиці за звершену літургію, преподане благословення Його Блаженства та попросив передати слова синівської любові Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.