У Макарівському благочинні відбулися збори священнослужителів (Плахтянка)

14 березня 2017 року, в вівторок третього тижня Великого посту, день пам'яті преподобномучениці Євдокії, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, Керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі архістратига Божого Михаїла с. Плахтянка Макарівського благочиння.

Архієрею співслужили благочинний Макарівського благочиння архімандрит Кирил (Білан), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), духівник благочиння архімандрит Пантелеімон (Король), настоятель парафії священик Іоанн Нємєш, духовенство Макарівського вікаріатства. Перед початком богослужіння всі клірики благочиння підійшли до таїнства сповіді.

Під час служби Божої священнослужителі вознесли молитву до Господа за мир у нашій державі. По завершенні літургії відбувся чин славлення перед іконою святої Євдокії.

Його Високопреосвященство подякував присутнім за святі молитви, а священикам - і за труди на ниві пастирського служіння,  та передав усім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфірія. Також владика Іларій нагадав про благословення священноначалія всім вірним Української Православної Церкви читати щодня по одній главі зі Святого Євангелія з молитвою за мир в Україні.

Цього ж дня на парафії відбулися збори духовенства Макарівського благочиння під головуванням Керуючого вікаріатством, на яких було розглянуто нагальні питання з життя благочиння.

Усі фотографії події Ви можете переглянути за посиланням.