Владика Кирил молитовно відзначив річницю архієрейського служіння (Бишів)

29 березня 2021

29 березня 2021 року єпископ Бишівський Кирил очолив літургію Передосвячених Дарів у храмі Покрову Пресвятої Богородиці с. Бишів.

Цього ж дня, в першу річницю архієрейської хіротонії владики, відбулися духовні збори священнослужителів Бишівського благочиння.

Владика Кирил звершив читання другої частини Великого канону (Бишів, Бишівське)

16 березня 2021

16 березня 2021 року, в другий день Святої Чотиридесятниці, єпископ Бишівський Кирил звершив читання другої частини Великого покаянного канону Андрія Критського в храмі Покрову Пресвятої Богородиці с. Бишів.

Священнослужителі Бишівського благочиння долучилися до проведення Дня дітей (Бишів)

01 червня 2018

01 червня 2018 року, в День захисту дітей, священнослужителі Бишівського благочиння долучилися до організації свята та взяли участь в урочистостях в с. Бишів, проведених Бишівською сільською радою і культурно-освітніми осередками Бишівського краю.

Вшанування Андрониківської-Бишівської ікони Божої Матері (Бишів, Бишівське благочиння)

14 травня 2018

14 травня 2018 року, в день свята на честь Андрониківської ікони Пресвятої Богородиці, в с. Бишів, де вшановується місцево пошанований список цього чудотворного образу, який перебуває в Свято-Покровському храмі, було звершено Божественну літургію.

Священнослужитель узяв участь в урочистостях до Дня Перемоги над нацизмом (Бишів)

09 травня 2018

09 травня 2018 року, в день Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, настоятель Свято-Покровського храму с. Бишів протоієрей Петро Подунайчук узяв участь в урочистостях, які відбулися цього дня в Бишеві.

У Бишівському благочинні провели збори духовенства (Бишів)

02 березня 2018

02 березня 2018 року, в п'ятницю другого тижня Великого посту, архієпископ Макарівський Іларій звершив літургію Передосвячених Дарів у храмі Покрова Пресвятої Богородиці с. Бишів.

Також цього дня на парафії відбулися збори священнослужителів благочиння.

Священнослужитель Бишівського благочиння відвідав дитячий садочок з нагоди дня пам'яті святого Андрія (Бишів)

14 грудня 2017

14 грудня 2017 року, на другий день після дня пам'яті святого апостола Андрія Первозваного, настоятель Свято-Покровської парафії с. Бишів Бишівського благочиння протоієрей Петро Подунайчук відвідав місцевий дитячий садочок "Каштан" і на запрошення керівництва взяв участь у святі до дня пам'яті апостола Христова.

Священнослужителі взяли участь в урочистостях до Дня села Бишів (Бишівське благочиння)

15 жовтня 2017

15 жовтня 2017 року, в неділю після свята Покрова Пресвятої Богородиці, представники Бишівського благочиння Макарівського вікаріатства взяли участь у святкуванні Дня села Бишів.

Архієрейська служба в храмі, де перебуває місцево пошанована ікона Божої Матері (Бишів, Бишівське благочиння)

14 травня 2017

14 травня 2017 року, в Неділю про самарянку та день вшанування Андрониківської ікони Пресвятої Богородиці, архієпископ Макарівський Іларій очолив святкове богослужіння в Свято-Покровському храмі с. Бишів. Саме тут перебуває місцево пошанована святиня - Андрониківська Бишівська ікона Матері Божої.

У Бишеві вшанували пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні (Бишівське благочиння)

08 травня 2017

08 травня 2017 року, в День пам'яті та примирення, клірик Бишівського благочиння, настоятель храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Бишів протоієрей Петро Подунайчук узяв участь у вшануванні пам'яті полеглих у Другій світовій війні.

Відбулися духовні збори священнослужителів Бишівського благочиння (Бишів)

15 березня 2017

15 березня 2017 року, в середу третьої седмиці святої Великої Чотиридесятниці, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі Покрову Пресвятої Богородиці с. Бишів.

Цього ж дня на парафії відбулися збори священнослужителів Бишівського благочиння

У Бишеві відбувся вечір колядок (Бишівське)

14 січня 2017

14 січня 2017 року, в день свята Обрізання Господнього, пам'яті святителя Василія Великого та Нового року за старим стилем, Бишівським благочинням спільно з Будинком культури с. Бишів та культурно-освітніми осередками Макарівського району було проведено щорічне пісенне свято "Різдвяний вертеп Бишівського краю".

Відбулося зібрання священнослужителів Бишівського благочиння (Бишів)

26 грудня 2016

26 грудня 2016 року, в понеділок 28-ї седмиці після П'ятдесятниці, в день пам'яті святих мучеників Євстратія, Авксентія, Євгена, Мардарія та Ореста, в Свято-Покровському храмі с. Бишів відбулося зібрання священнослужителів Бишівського благочиння.

Священнослужителі Бишівського благочиння взяли участь у відкритті нового дитячого садочку (Бишів, Бишівське)

19 жовтня 2016

19 жовтня 2016 року благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров) і настоятель місцевого храму Покрову Пресвятої Богородиці с. Бишів протоієрей Петро Подунайчук взяли участь у відкритті нового дитячого садочку "Каштан" у Бишеві.

Архієрейська служба в Бишеві (Бишівське благочиння)

03 жовтня 2016

03 жовтня 2016 року, в день пам'яті великомученика Євстафія Плакіди, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в храмі Покрова Пресвятої Богородиці с. Бишів Бишівського благочиння.

У Бишеві відбувся концерт до дня Жон-Мироносиць (Бишівське)

21 травня 2016

21 травня 2016 року, в суботу 3-ої седмиці після Пасхи, Бишівське благочиння, спільно з колективом Будинку культури с. Бишів та культурно-освітніми осередками громади Бишівського краю, провело урочисту концертну зустріч, присвячену святу Неділі святих жон-мироносиць.

Архієрейська служба в Свято-Покровському храмі Бишева (Бишівське)

14 травня 2016

14 травня 2016 року, в суботу Седмиці другої від Пасхи, в день вшанування Андрониківської ікони Божої Матері, архієпископ Макарівський Іларій звершив Божественну літургію в Свято-Покровському храмі с. Бишів, де перебуває список зазначеного місцево пошанованого образу Богородиці.

Владика звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону (Бишів, Бишівське)

17 березня 2016

17 березня 2016 року, у четвер першої седмиці Великого посту, архієпископ Макарівський Іларій звершив читання четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Покровському храмі с. Бишів Макарівського району.